Prezentacja
Kontakt

ikona_email2kontakt@prasokontenery.eu

Online
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Home Prasokontenery

Prasokontener Husmann SPB-SM

Prasokontener do prasowania odpadów przestrzennych.

prasokontener-spb-smPrasokontener (kompaktor, belownica) Husmann SPB-SM został specjalnie skonstruowany w celu zastosowania do prasowania odpadów przestrzennych, np. w zakładach utylizacji odpadów.

Oprócz istotnych cech pojemników samoprasujących serii E, prasokontener odznacza się takimi zaletami jak przede wszystkim niezwykle masywna konstrukcja, większa grubość materiału i dodatkowe elementy wyposażenia, które sprawdziły się podczas prasowania odpadów przestrzennych.

Dzięki wyposażeniu uzupełniającemu każde urządzenie może zostać dostosowane do indywidualnych wymagań w danym miejscu pracy.

Czytaj więcej...

 

Prasokontener Husmann SPB-SW-E

Prasokontener do odpadów komunalnych.

prasokontener-spb-sw-ePrasokontener z tłokiem wahadłowym HUSMANN dzięki swojemu specjalnemu tłokowi prasującemu, zakrytym cylindrom hydrauliki i zamkniętej w sobie wannie prasującej nadaje się szczególnie do zagęszczania odpadów mokrych i odpadów nienadających się do ponownego przetworzenia. Prasokontener (belownica, kompaktor) z tłokiem wahadłowym HUSMANN nie wymaga regularnego przeprowadzania czyszczenia pod i za tłokiem prasującym! Ponieważ jest ona wodoszczelna, nie może z niej wypłynąć żaden płynny materiał prasowany. W ten sposób unika się zanieczyszczenia gleby i nadmiernych uciążliwych zapachów! Stosowanie prasy z tłokiem wahadłowym HUSMANN zalecane jest wszędzie tam, gdzie powstają odpady mokre, czyli np. w szpitalach, domach starców, hotelach, dużych kuchniach, na placach handlowych itp.

Belownica z tłokiem wahadłowym HUSMANN przyczynia się konsekwentnie do obniżenia kosztów transportu, personelu, konserwacji i składowania!

Czytaj więcej...

 

Prasokontener Husmann SPB AN SW-E

Prasokontener do odpadów komunalnych.

prasokontener-an-sw-eBelownica z tłokiem wahadłowym HUSMANN dzięki swojemu specjalnemu tłokowi prasującemu, zakrytym cylindrom hydrauliki i zamkniętej w sobie wannie prasującej nadaje się szczególnie do zagęszczania odpadów mokrych i odpadów nienadających się do ponownego przetworzenia. Prasa z tłokiem wahadłowym HUSMANN nie wymaga regularnego przeprowadzania czyszczenia pod i za tłokiem prasującym! Nie dochodzi do zanieczyszczenia gleby i unika się nadmiernych uciążliwych zapachów! Stosowanie prasy z tłokiem wahadłowym HUSMANN zalecane jest wszędzie tam, gdzie powstają odpady mokre, czyli np. w szpitalach, domach starców, hotelach, dużych kuchniach, na placach handlowych itp.

Prasokontener z tłokiem wahadłowym HUSMANN przyczynia się konsekwentnie do obniżenia kosztów transportu, personelu, konserwacji i składowania!

Czytaj więcej...

 

Prasokontener Husmann SPB SEN-E i SPB SEL-E

Prasokontener (kompaktor, belownica) do zbiórki  selektywnej.

prasokontener-spb-sen-eZe względów ekonomicznych i ekologicznych dojrzała koncepcja segregacji, zbierania i utylizacji odpadów staje się dzisiaj koniecznością dla każdego postępowego zakładu. W skład takiej całościowej koncepcji wchodzi również niezawodna i pracująca w sposób ekonomiczny technika maszynowa. Dlatego więc zalecamy stosowanie naszych, posiadających istotne zalety pojemników samoprasujących generacji typu E.

Dzięki innowacyjnej, bezwręgowej konstrukcji pojemnika, w połączeniu z dojrzałą i sprawdzoną technologią prasującą firmy Husmann, możliwe jest osiągnięcie wysokiego stopnia zagęszczenia a w związku z tym można lepiej napełnić kontener. Częstotliwość wywożenia odpadów i, co za tym idzie, koszty transportu ulegają redukcji. Specyficzna forma powoduje więc wyraźne polepszenie opróżniania.

Poza tym gładkie ściany pojemników mogą stanowić znakomite powierzchnie reklamowe.

Prasokontenery są łatwe w konserwacji, niezwykle stabilne i w wysokim stopniu niezawodne. Przekonują swoją przemyślaną, masywną konstrukcją zapewniającą długą żywotność.

Czytaj więcej...

 

Prasokontener Husmann SPB AN-E

Prasokontener do zbiórki selektywnej.

prasokontener-spb-an-eZe względów ekonomicznych i ekologicznych dojrzała koncepcja segregacji, zbierania i utylizacji odpadów staje się dzisiaj koniecznością dla każdego postępowego zakładu. W skład takiej całościowej koncepcji wchodzi również niezawodna i pracująca w sposób ekonomiczny technologia maszynowa. Dlatego więc zalecamy stosowanie naszych, posiadających istotne zalety pojemników samoprasujących generacji typu E.

Dzięki innowacyjnej, bezwręgowej konstrukcji pojemnika (prasokonetera, belownicy), w połączeniu z dojrzałą i sprawdzoną technologią prasującą firmy Husmann, możliwe jest osiągnięcie wysokiego stopnia zagęszczenia, a w związku z tym można lepiej napełnić kontener. Częstotliwość wywożenia odpadów i, co za tym idzie, koszty transportu ulegają redukcji. Specyficzna forma powoduje więc wyraźne polepszenie opróżniania.

Poza tym gładkie ściany pojemników (prasokontenerów, belownic) mogą stanowić znakomite powierzchnie reklamowe.

Prasokontenery są łatwe w konserwacji, niezwykle stabilne i w wysokim stopniu niezawodne. Przekonują swoją przemyślaną, masywną konstrukcją zapewniającą długą żywotność.

Czytaj więcej...

 

Prasokontener dwukomorowy

Prasokontener dwukomorowy - Dualny system prasowania.

prasokontener-dualZarządzenie o opakowaniach postawiło nowe wymagania firmom utylizującym odpady a tym samym również producentom systemów utylizacji.

W celu wykonania zadania i uzyskania możliwości oddzielnego i ekonomicznego zbierania różnych frakcji odpadów, firma Husmann Umwelt-Technik opracowała urządzenie zagęszczające z oddzielnymi komorami prasowania, wyposażone w dwa zmienne, samonastawne pomieszczenia.

Praktyka pokazuje, że wzajemny stosunek poszczególnych frakcji odpadów jest od napełnienia do napełnienia bardzo różny i w przypadku stosowania systemu dwukomorowego ze stałymi komorami, optymalnie wypełniona jest tylko jedna komora. Tylko przy pomocy elastycznego dopasowania komór pojemnika możliwy jest transport w jednym pojemniku nierównej wielkości różnych frakcji z optymalnym stopniem napełnienia.

Czytaj więcej...

 

Urządzenia podnosząco-wysypujące do prasokontenerów.

prasokontener-10Wszędzie tam, gdzie w jednym lub wielu miejscach w zakładzie znajdują się materiały, które zbierane są najpierw w małych pojemnikach a następnie mają być prasowane centralnie, celowe jest zastosowanie urządzenia podnosząco-wysypującego.

Husmann oferuje dla pojemników różnych typów i o różnych rozmiarach masywne i proste w konserwacji urządzenia.

Zależnie od przeznaczenia, urządzenia podnosząco-wysypujące mogą być wykonywane w wersji dobudowywanej, jezdnej lub stacjonarnej.

Czytaj więcej...